Eliminacje do XI konkursu recytatorskiego „Malowanie słowem”

13 marca w Naszym Przedszkolu odbyły się wewnętrzne eliminacje do XI konkursu recytatorskiego Malowanie Słowem. Swoje umiejętności recytatorskie zaprezentowało dziesięcioro dzieci w dwóch kategoriach wiekowych pięciolatki i sześciolatki. Do przesłuchań zgłosili się: Laura i Max z gr. Bławatki, Basia, Aniela, Ania z gr. Bratki, Zosia, Gabrysia, Ola  z gr. Niezapominajki oraz Julia i Maks z gr. Rumianki. Wszystkie dzieci z zaangażowaniem recytowały swoje wiersze, otrzymały pamiątkowy dyplom i książkę ufundowana przez Radę Rodziców. Do finału konkursu została zakwalifikowana Zosia z gr. Niezapominajki i Laura z gr. Bławatki.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszym etapie konkursu!