Dzień Edukacji Narodowej

13 października świętowaliśmy w naszym przedszkolu Dzień Edukacji Narodowej. W ten niezwykły dzień dzieci z grupy Rumianki poprzez tańce, śpiewy i wiersze wyraziły płynącą prosto z serca swoją wdzięczność wychowawcom i opiekunom za miłość, serce, opiekę oraz trud włożony w ich wychowanie i edukację. Każde słowo wypowiedziane przez „małych artystów” wzbudzało zachwyt i wzruszenie na twarzach pracowników przedszkola.

Po występach artystycznych odbyło się podsumowanie przedszkolnego konkursu „Portret mojej pani oczami dziecka” w którym wzięło udział wielu przedszkolaków.

Dzieci młodsze:

I miejsce – Michalina Maciszewska (Maczki) oraz Laura Żeglińska (Bławatki)

II miejsce – Maja Stocka (Bławatki) oraz Grzegorz Chomicki (Maczki)

III miejsce – Nina Hubert (Stokrotki)

Dzieci starsze:

I miejsce – Urszula Grygiel (rumianki), Liliana Sobczak (Niezapominajki) oraz Helena Zalewska (Rumianki)

II miejsce – Michalina Deć (Bratki) oraz Szymon Tyczyński (Niezapominajki)

III miejsce – Wojciech Buczkowski (Rumianki) i Julia Obidzińska (Rumianki)

Wyróżnienia:

Alicja Kochanowska (Rumianki), Szymon Maliszewski (Niezapominajki), Alan Waszczuk (Rumianki) i Jakub Rząp (Rumianki).

Zwycięzcom gratulujemy!

Dziękujemy Radzie Rodziców za zakup nagród.