Finał Wyzwanie trenuję skakanie

Niedawno w naszym przedszkolu odbył się finał akcji „Wyzwanie-trenuję skakanie!”. Przystąpiło do niego 27 przedszkolaków ze wszystkich grup wiekowych oraz 6 pracowników przedszkola. Dzieci przez prawie 3 miesiące ćwiczyły skakanie na skakance w domu i w przedszkolu, aby zaprezentować efekty w naszym „Wyzwaniu” i przy okazji zadbać m.in. o swoją kondycję oraz koordynację ruchową. Na wytrwałych czekały nagrody od naszych sponsorów. Bardzo dziękujemy p. Dyrektor ZSP nr 1, Radzie Rodziców, Radnemu Rady Miejskiej Panu Łukaszowi Nowackiemu, mamie Oli z Niezapominajek, mamie Matyldy z grupy Rumianki oraz rodzicom Laurki z Maczków. Poza tym jesteśmy bardzo wdzięczni firmom oraz instytucjom, które wsparły nas swoimi produktami/gadżetami: B&B Słodycze z Pomysłem, Sante, Stema & Manless Paluszki i Przekąski, Urzędowi Miasta w Grodzisku Maz., UKS Sparta w Grodzisku Maz., PepsiCo, Aryzta. Wasza hojność jest nieoceniona, dzieci były bardzo szczęśliwe. Dziękujemy!