Darmowe zajęcia czytelniczo-edukacyjne w języku angielskim dla dzieci (6-9 lat)

Zapraszamy dzieci na darmowe zajęcia czytelniczo-edukacyjne w języku angielskim dla dzieci (6-9 lat) organizowane w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki.

Zajęcia czytelniczo-edukacyjne w języku angielskim dla dzieci (6-9 lat)

Odpowiadając na potrzeby naszych odbiorców i naszych odbiorczyń, wracamy z warsztatami z języka angielskiego dla dzieci. Będziemy się bawić i uczyć języka!

Zajęcia z języka angielskiego dla dzieci w wieku 6-9 lat. Spotkania przyjmują formę warsztatów, na których dzieci bawią się, tańczą, śpiewają, powtarzają i maksymalnie zanurzają się w języku.

Zajęcia prowadzi MrMarKo, który uczy języka poprzez zabawę, ruch i odkrywanie. Motywuje dzieci do ruchu zawsze, kiedy jest to możliwe. Pragnie, aby dzieci mówiły i ruszały się. Ruch daje im radość, uwalnia energię i sprawia, że ​​są zmotywowane do działania. Ważnym aspektem metody zintegrowanej jest też powtarzanie tych samych słów i zdań na wiele różnych sposób, co sprawia, że są one szybciej zapamiętywane.

Zajęcia odbywają się w każdą środę w godzinach
I grupa – 16:00-16:45
II grupa – 17:00-17:45

Na zajęcia swoje dzieci mogą zapisać rodzice, którzy posiadają własną kartę biblioteczną. Dzieci biorące udział w warsztatach również muszą posiadać kartę biblioteczną.

Więcej informacji Magdalena Suchocka m.suchocka@biblioteka.grodzisk.pl

Zajęcia czytelniczo-edukacyjne w języku angielskim są organizowane w ramach programu BLISKO.