„Czytamy dzieciom”
Od listopada do kwietnia grupa Maczki miała okazję uczestniczyć w wyjątkowej akcji czytelniczej prowadzonej przez wolontariuszy z klasy 5A ze Szkoły Podstawowej nr 4. Lena, Ania, Iga, Julia, Janek, Franek, Wiktor i Karol regularnie odwiedzali dzieci, czytając im ciekawe książki i spędzając z nimi wspólnie czas.
Podczas spotkań nie brakowało również wspólnej zabawy przy muzyce, pomocy przy pracy z książką oraz gier planszowych, które sprawiały wszystkim wiele radości. Spotkania były okazją do integracji, nauki i budowania miłych relacji między dziećmi.
Na zakończenie akcji zaprosiliśmy wychowawczynię wolontariuszy, która wręczyła uczniom podziękowania oraz drobne upominki za ich zaangażowanie i poświęcony czas. Przedszkolaki przygotowały dla swoich starszych kolegów piękne laurki, a wolontariusze odwzajemnili się równie miłymi pamiątkami.
Serdecznie dziękujemy uczniom klasy 5A oraz ich wychowawczyni za udział w tej wspaniałej inicjatywie.





