Wizyta w bibliotece
Grupa „Maczki” odwiedziła szkolną bibliotekę w Szkole nr 4. Dzieci zapoznały się z księgozbiorem oraz zasadami korzystania z biblioteki. Podczas wizyty wysłuchały krótkiego wprowadzenia bibliotekarki, a następnie z zainteresowaniem oglądały książki dostosowane do ich wieku. Spotkanie przebiegło w miłej i przyjaznej atmosferze, zachęcając najmłodszych do częstszego sięgania po książki.





