Tydzień z życia Maczków

Dzieci z grupy „Maczki” mają za sobą bardzo intensywny w tydzień. W poniedziałek dzieci przygotowały  kamienie do realizacji jednego z zadań w ramach projektu „Twórczy Kompas Sztuki”. Pomalowane w przepiękne wzory kamienie zostaną później ukryte. We wtorek przedszkolaki udały się autobusem do Mediateki, gdzie miały okazję poznać pracę bibliotekarza, a także wcielić się w bohaterów książki o piratach. Ponieważ komunikacja miejska jest już bardzo dobrze znanym środkiem transportu w środę „Maczki” odwiedziły siedzibę Gazety Bogoria i Radia Bogoria. Wizyta ta oprócz poznania ciekawostek z pracy dziennikarza miała była też okazją do wręczenia zaproszeń na Piknik Rodzinny. W drodze powrotnej dzieci ukryły pomalowane wcześniej kamienie. Drodzy Grodziszczanie, miejcie oczy szeroko otwarte, a może uda wam się odnaleźć jeden z nich. Samodzielnie zakupione lody były słodkim zakończeniem wycieczki. W czwartek dzieci zaprosiły kolejnego gościa na Piknik Rodziny – panią Sołtys Wólki Grodziskiej. A w piątek? Dzień jak co dzień – trochę pracy, trochę zabawy i mnóstwo radości.