O wyzwaniach rozwojowych Twojego dziecka – rozmowy z ekspertami

Szanowni Państwo,

zapraszamy na cykl darmowych warsztatów „O wyzwaniach rozwojowych Twojego dziecka – rozmowy z ekspertami dziecięcymi”. Warsztaty są dla wszystkich, których interesuje dobro dzieci i ich zdrowie.

Koordynatorką projektu jest Ewelina Pieróg: e.pierog@biblioteka.grodzisk.pl Zapraszamy i zachęcamy do zapisów.

Warsztaty odbywają się w następujących terminach w budynku Biblioteki Głównej w Grodzisku Mazowieckich przy ul. 3 maja 57 w godzinach 18:00-20:00:

22.05 – „Pucio mówi pierwsze słowa” – o warunkach prawidłowego rozwoju mowy i bazowych umiejętnościach komunikacyjnych – Marta Mirkowska

24.05 – „Zostałam mamą, czy pozostanę sobą?” Warsztat o tym jak nie „zgubić” siebie w macierzyństwie – Aleksandra Piątkowska

5.06 – „Odsiadka” w szkole i przedszkolu, jej konsekwencje dla zdrowia fizycznego dzieci – Iwona Kurek

7.06 – „Zjadamy banany” – jak radzić sobie z wybiórczością pokarmową u dzieci w wieku przedszkolnym – Paulina Bednarska

12.06 – Fakty i fejki o rozwoju dzieci – rozwój dziecka czytany między wierszami – Barbara Stankiewicz

14.06 – PANEL DYSKUSYJNY ZE SPECJALISTAMI

Serię spotkań zakończy panel dyskusyjny, który odbędzie się 14.06.2024 r., w czasie którego uczestnicy będą mieli szansę zadać dowolne pytania z zakresu wymienionych wyżej specjalizacji.

Dla osób zainteresowanych w ramach podsumowania przewidziany jest również dostęp do darmowej publikacji dotyczącej poruszanych zagadnień.

Zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy: https://forms.gle/C3Sg3YRHyR29kTxa6

Liczba miejsc ograniczona.