Jesienne świętowanie u Jeżyków

Ostatnie dni przyniosły Jeżykom wyjątkowe okazje do świętowania. Pod koniec października obchodziliśmy URODZINKI DYŃKI. Dzieci tego dnia przybyły do przedszkola w pomarańczowych „dyniowych” strojach. Wychowawczynie z pomocą rodziców przygotowały dla nich moc atrakcji, a były nimi: prezentacja multimedialna „Dyniowe ciekawostki”,  dyniowy poczęstunek, dyniowe zawody, przygotowywanie dyniowego jeżyka do kącika przyrody, dyniowa sesja zdjęciowa. Wraz z nadejściem listopada czekał nas kolejny ważny i uroczysty dzień- DZIEŃ BIAŁO-CZERWONY z okazji obchodów Święta Niepodległości. Tradycyjnie tego dnia przywdziewając biało-czerwone stroje braliśmy udział w ciekawym, wspólnym projekcie, którym tym razem było przygotowanie mapy Polski w barwach narodowych.(tekst i foto Karolina Gasik)