FESTIWAL PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ

W listopadzie obchodzimy bardzo ważne święto – Święto Niepodległości. W związku z tym w naszym przedszkolu odbył się nietypowy, bo przeprowadzony online IV FESTIWAL PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ. Wszystkie grupy z przedszkola w Wolce Grodziskiej i kilka grup z przedszkola Zielony Rynek wzięło udział w festiwalu. Dzieci były bardzo zaangażowane i pięknie zaśpiewały bardzo ciekawe piosenki patriotyczne. Dziękujemy dzieciom, wychowawcom  i rodzicom którzy zaangażowali się w to przedsięwzięcie. Grupy: Maczki, Bławatki, Bratki, Stokrotki, Rumianki, Niezapominajki, Pszczółki, Myszki, Jeżyki i Sówki otrzymują  wyróżnienie IV Festiwalu Piosenki Patriotycznej. Nagrodę GRAND PRIX  otrzymała grupa Żabki pod kierunkiem Anety Fornal i Justyny Puławskiej.

Serdecznie gratulujemy!