Dzień Ziemi w grupie Rumianki

W związku z Dniem Ziemi, który obchodzony jest 22 kwietnia w grupie Rumianki odbyły się zajęcia ekologiczne. Była to doskonała okazja do kształtowania postaw dbających o Ziemię poprzez zabawę.
Dzieci przypomniały sobie w jaki sposób segregować śmieci, wrzucając je do odpowiednich koszy, obejrzały film edukacyjny pt.” Kazio i Dzień Ziemi”, rozwiązywały zagadki oraz przedstawiały swoje propozycje dotyczące proekologicznych zachowań każdego z nas.