DZIEŃ MAMY

W dniach 26 – 28 maja bardzo dużo się działo, a emocje było czuć w powietrzu już od poniedziałku. Dzieci z wszystkich grup bez wytchnienia skupione były na przygotowaniach do najważniejszego święta w roku – Dnia Mamy i Taty. Z tego też powodu, w każdej grupie wiekowej, przedszkolaki zmagały się z wykonaniem portretów najważniejszych dla nich osób. Powstały piękne prace. Które zresztą zostały docenione w konkursie na Portret Mamy i Taty przygotowany przez panie: Jolę Sierakowską z Maczków i Beatę Pomykała-Osińską z Bławatków. Jury miało twardy orzech do zgryzienia, więc wspólną decyzją panie postanowiły nagrodzić wszystkie prace, a każda z grup otrzymała dyplom oraz nagrodę finansową na swoje potrzeby. Oprócz tego występom nie było końca. Piosenki oraz wierszyki z okazji święta można obejrzeć na filmikach przygotowanych specjalnie dla Państwa. Myślę, że nie jednemu z nas zakręci się łza w oku. Relacje z tego ważnego dnia można obejrzeć na naszej stronie. Życzymy wszystkim dużo uśmiechu.

Beata Pomykała-Osińska i Jolanta Sierakowska