Bajkowy Miś moim przyjacielem

W dniu 25 listopada został rozstrzygnięty konkurs pt. „Bajkowy Miś moim przyjacielem”. Na konkurs wpłynęło dużo pięknych prac. Dziękujemy rodzicom i dzieciom za zaangażowanie i kreatywność w wykonanych pracach. W kategorii wiekowej 5-6 lat pierwsze miejsce zajęła Aleksandra Dąbrowska i Aleksander Utrate z grupy Maczki. Drugie miejsce zajęła Małgorzata Chomicka i Kaja Kozłowska z grupy Maczki oraz Lena Grenada z grupy Bławatki. Trzecie miejsce zajęła Emilia Owczarek z grupy Stokrotki oraz Debora Wróblewska z grupy Bławatki.

W kategorii 3-4 latki pierwsze miejsce zajęła Alicja Stachlewska z grupy Bratki. Drugie miejsce Aleksander Paździur oraz Wojciech Buczkowski z grupy Rumianki, trzecie miejsce zajął Szymon Maliszewski i Gabrysia Gers z grupy Niezapominajki oraz Helena Zalewska z grupy Rumianki. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.